Hakkımızda


Derinlikler Sanat Merkezi Hakkında

2006 yılı başında MDM Mimarlık bünyesinde, Sıraselviler’de kurulan Derinlikler Sanat Merkezi, kurulduğu günden bu yana birçok sergi, müzayede ve temel sanat eğitimi gibi etkinliklere ev sahipliği yapmıştır.

2007 yılı Ağustos ayında Teşvikiye’deki yeni mekânına taşınan Derinlikler Sanat Merkezi, kişisel ve karma sergiler, müzayedeler ve çeşitli etkinliklerle sanat hayatına devam etmektedir. Derinlikler Sanat Merkezi, etkinlik harici zamanlarda kendi koleksiyonunu sanatseverlerin beğenisine sunmaktadır.

Shakers Studio ve MDM Mimarlık Hakkında

Mahmut Müftüoğlu tarafından 1994 yılında kurulan Shakers Studio, tasarım hayatına mobilya, iç mimari projeler ve fuar standları tasarlayarak girdi. Yıllar geçtikçe büyüyen ve genişleyen firma, ilerleyen yıllarda daha büyük çaplı konut, katlı alışveriş merkezi, tekstil showroom’ları gibi projelere imza attı ve özellikle restaurant-catering mimarisi konusunda saygın bir konuma geldi.

MDM Mimarlık ticari ismi altında birleşen Shakers Studio ve Derinlikler Sanat Merkezi, işbirliği içerisinde yolculuklarına devam etmektedir.